Chata Josef v Rynarticích

Chata JosefChata byla po požáru téměř celá znovu postavena v 70. letech minulého století mými prarodiči a od 90. let sloužila z části k pronájmu turistům. Hostům je nyní k dispozici celé podkroví domu s vlastním vchodem do domu, zahrada a kryté sezení s možností grilování.

popis ubytování

V podkroví se můžete ubytovat ve dvou pokojích, které jsou vytápěny elektrickými přímotopy. V jednom pokoji jsou čtyři lůžka a ve druhém lůžka dvě. Mezi pokoji se nachází kuchyňka, koupelna a malá šatna. Oba pokoje jsou vybaveny televizorem. Parkovat můžete před domem. Pokud si přivezete kola, tak Vám je schováme do kůlny.

K dispozici Vám dáme povlečení, ručníky, utěrky na nádobí, mýdlo, toaletní papír. Kuchyňka obsahuje jídelní sadu, nádobí na vaření, dvě elektrické plotny, chladničku s malým mrazákem, mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici.

fotogalerie

Chata JosefKryté sezení s grilemKryté sezení s grilemVchod pro hosty

VýhledMalý pokojMalý pokojMalý pokoj

Velký pokojVelký pokojVelký pokojVelký pokoj

Velký pokojKoupelnaKoupelnaKoupelnaKuchyňka

KuchyňkaJídelní sada

CENÍK

Cena za týdenní pronájem

Letní prázdniny a zimní svátky: 12 000 Kč

Mimo letní prázdniny a zimní svátky: 9 000 Kč

Cena za denní pronájem: 1 500 Kč

Ubytování o letních prázdninách probíhá jen v týdenních cyklech od soboty do soboty a to s příjezdem po 15:00 a odjezdem do 10:00.

Při rezervaci je požadována záloha 50% a podpis nájemní smlouvy, kterou zasíláme emailem. Doplatek uhradí hosté před příjezdem na účet nebo v hotovosti při příjezdu.

V topné sezóně je k ceně pobytu připočítáván poplatek 200 Kč za den za topení elektrickými přímotopy.

Domácí mazlíčky není možné ubytovat.

V cenách pronájmu jsou zahrnuty veškeré energie, ale nikoliv rekreační poplatky hrazené obci ve výši 25 Kč za dospělou osobu a den pobytu.

OBSAZENOST

POLOHA

Zvětšit mapu

GPS: 50.8539353N, 14.4248650E

Kontakt

Filip Klaubenschalk

+420 773 103 143

info@jetrichovice-ubytovani.cz